VIII Forum NGO za nami

ngo 8 20171020 1069120701Organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu Ząbkowickiego to ogromny kapitał ludzki Ziemi Ząbkowickiej. Ponad 250 zarejestrowanych klubów, stowarzyszeń i fundacji dają olbrzymie szanse rozwoju regionu na wielu płaszczyznach życia społecznego. Mając na uwadze te fakty, a także potrzebę wspierania NGO przez samorządy, Starostwo Powiatowe wspólnie z Fundacją Dobrych Działań zorganizowali po raz VIII Forum NGO Powiatu Ząbkowickiego.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny "Kolory jesieni w obiektywie"

Konkurs fotograficzny zspziebice smallZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego serdecznie zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjanych do udziału w konkursie fotograficznym pt. Kolory jesieni w obiektywie. „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali” - to motto, które przyświeca organizatorom. Zapraszamy do udziału. Szczegóły na plakacie i w REGULAMINIE.

Utrudnienia w ruchu podczas biegu 3xZ - niedziela, 22 października 2017 r. Ząbkowice Śląskie

plakat 3xz 2017Ponad 150 zawodników i zawodniczek weźmie udział w GP Powiatu Ząbkowickiego 3xZ - biegu na 10 km w Ząbkowicach Śląskich, który ruszy w niedzielę 22 października 2017 r. o godzinie 11:00. W związku z tym będą utrudniania w ruchu, gdyż kilka dróg zostanie wyłączonych z ruchu pojazdów. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i nie planowanie podróży w godzinach trwania imprezy biegowej.

Czytaj więcej...

Bezpłatne kursy na prawo jazdy, staże itp. dla młodzieży w wieku 18-24 lata

plakat ohpTrwa rekrutacja do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia osób młodych, a jego adresatem jest młodzież niepracująca oraz nieszkoląca się w wieku 18-24 lat. 

Czytaj więcej...

VII Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Ząbkowickiego

20171016 forum opStarosta Ząbkowicki oraz Zarząd Fundacji Dobrych Działań zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na VII Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Ząbkowickiego pt.WARTOŚCIowe NGO. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 października  2016 r., w godz. 16.00-18.30. Miejsce: Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śl. ul. B. Prusa 5 (I piętro).

Czytaj więcej...

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo