Uwaga Uczestnicy i Uczestniczki projektu pn. „Własny biznes nie jest dla wybranych”

pup zabkowicePowiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje, iż od dnia 14 lutego 2017 roku do dnia 28 lutego 2017 roku przyjmowane będą wnioski o udzielenie wsparcia finansowego na założenie własnej działalności gospodarczej wraz z biznesplanami oraz wnioski o udzielenie wsparcia pomostowego.

pup ue 2016
Osoby bezrobotne uczestniczące w projekcie zarejestrowane w PUP w Ząbkowicach Śląskich składają:

- wnioski o udzielenie wsparcia finansowego na założenie własnej działalności gospodarczej wraz z biznesplanami i wymaganymi załącznikami w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy
w Ząbkowicach Śląskich ul. w godzinach pracy urzędu,

- wnioski o udzielenie wsparcia pomostowego składane winny być w siedzibie Forum Aktywności Lokalnej w Wałbrzychu ul. Ludowa 1 C, pokój 219, w godzinach od 8.00-15.30.

stopka1

Załączniki do pobrania: