Konferencja w sprawach rolnictwa

konferencja 4 20170228 1483366169Dnia 15.02.2017 r. w Hotelu Bardo odbyła się konferencja pt. „Współpraca samorządu rolniczego z administracją rządową i samorządem terytorialnym w sprawach dotyczących rolnictwa”. Część spotkania była przeznaczona na podsumowanie 20 lat działania Izby Rolniczej na terenie byłego województwa wałbrzyskiego.

Zebranych gości powitali Przewodniczący Rady Powiatowej DIR Powiatu Ząbkowickiego Wiktor Skotnicki, Prezes DIR Leszek Grala, Starosta Ząbkowicki Roman Fester oraz Burmistrz Barda Krzysztof Żegański.

Przed konferencją miała miejsce szczególnie uroczysta chwila – obecni Prezes DIR Leszek Grala, Wiceprezes Ryszard Borys i Franciszek Baranowski z Zarządu DIR uhonorowali delegatów Wałbrzyskiej Izby Rolniczej oraz DIR za zaangażowanie w działalność na rzecz rolnictwa „Zasłużony dla samorządu rolniczego”. Złote medale otrzymali Jan Jastrzębski z Przedborowej i Andrzej Dominik ze Stolca. Natomiast medale Jubileuszu XX–lecia otrzymali: Roman Fester - Starosta Ząbkowicki, Krzysztof Żegański - Burmistrz Barda oraz Stanisław Marszał - były Kierownik Biura Powiatowego AR i MR w Ząbkowicach Śl. Konferencja zakończyła się wystąpieniami i wspomnieniami działaczy Izby.