Opuścili mury szkolne z nagrodami

szkolnictwo 2 20170428 1775080246Jedenastu uczniów, a w sumie już absolwentów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ząbkowickiego, opuściło mury swoich szkół z nagrodami Zarządu Powiatu Ząbkowickiego. W piątek 28 kwietnia 2017 r. odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego dla maturzystów szkół w Ząbkowicach Śląskich oraz Ziębicach.

To już tradycja, iż na zakończenie roku szkolnego przedstawiciele władz powiatu nagradzają najlepszych uczniów, którzy kończą edukację w szkołach ponadgimnazjalnych. Nagrody są przyznawane na wniosek dyrektorów i po zasięgnięciu opinii rad pedagogicznych. W tym roku nagrody finansowe za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także szczególne osiągnięcia zostały wręczone przez Starostę Ząbkowickiego Romana Festera oraz Wicestarostę Mariusza Szpilarewicza jedenastu uczniom.

Zespół Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich: Daniel Wieczorek, Daniel Ruciński, Kamila Kudas.
Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śląskich: Simona Burtka, Aleksandra Moskal, Julia Olbrecht, Dorota Świątek, Anita Zapała.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach: Wiktor Ochał, Weronika Łach, Aneta Pietruniak.

ZSZ Ząbkowice Śląskie - zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

ZSP Ziębice - zakończenie roku szkolnego dla maturzystów