31 maja rusza Meeting Karpiowy na Kozielnie

baner rezerwacja2017 smallPrzez 5 dni zbiornik Kozielno (Jezioro Paczkowskie) będzie wyłączony z użytkowania dla motorowodniaków, a jego południowy brzeg (od strony wsi Kozielno) również dla wędkarzy. W dniach 31 maja – 04 czerwca 2017 r. na zbiorniku bowiem będzie się odbywał VIII Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy, w którym wystartuje 31 zespołów z Polski i zagranicy. Prawie 70 zawodników przez 5 dni i 4 noce non stop będą łowili jak największe okazy karpi i amurów. Zwycięzcy zgarną okazałe nagrody.

Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy zwany również Frankenstein Carp Meeting to impreza, która co roku skupia wielu sympatyków połowów cyprinusów. Patronują jej PZW Okręg Wałbrzych, RZGW Wrocław, a także samorządy lokalne: Powiat Ząbkowicki, Powiat Nyski, gminy Paczków, Ząbkowice Śląskie, Złoty Stok, Bardo. Honorowym patronatem imprezę objęła Posłanka na Sejm Monika Wielichowska.

baner rezerwacja2017 small

Zbiornik w dniu 04 czerwca 2017 r. od godziny 10:00 zostaje z powrotem udostępniony dla wędkarzy oraz sympatyków sportów wodnych.

stanowiska2017 small