Będą świętować 70-lecie powstania RYŚ Ziębice

rys ziebice small2017Siedemdziesiąt lat działalności Koła Łowieckiego RYŚ Ziębice to z pewnością powód do zadowolenia i świętowania. To również spory kawałek historii związany z wieloma pokoleniami łowczych, działalnością związku, sukcesami i porażkami. W dniu dzisiejszym przedstawiciele koła z Ziębic gościli u Starosty Ząbkowickiego Romana Festera i rozmawiali na ważne tematy. Omawiali problemy związane z malejącą populacją zwierzyny, szkodach wyrządzanych szczególnie przez dziki, a także debatowali nad kontynuacją programu introdukcji zwierzyny drobnej na terenie Powiatu Ząbkowickiego. Ta będzie kontynuowana w roku 2018 i również Koło RYŚ Ziębice będzie brało w niej udział. Koło RYŚ okrągłą rocznicę działalności świętować będzie we wrześniu 2017 r.