Utrudnienia w ruchu podczas biegu 3xZ - niedziela, 22 października 2017 r. Ząbkowice Śląskie

plakat 3xz 2017Ponad 150 zawodników i zawodniczek weźmie udział w GP Powiatu Ząbkowickiego 3xZ - biegu na 10 km w Ząbkowicach Śląskich, który ruszy w niedzielę 22 października 2017 r. o godzinie 11:00. W związku z tym będą utrudniania w ruchu, gdyż kilka dróg zostanie wyłączonych z ruchu pojazdów. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i nie planowanie podróży w godzinach trwania imprezy biegowej.

Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein informuje, iż w godzinach 10:30 – 12:45 będą utrudnienia w ruchu zarówno na ul. Powstańców Warszawy w  Ząbkowic Śląskich jak i na obrzeżach miasta w kierunku Jaworek – Sieroszów  – Ząbkowice Śląskie.

Trasa biegu, w którym wystartuje około 150 osób będzie prowadziła ulicami: ul. Powstańców Warszawy, Jaworek, kierunek Sieroszów (nawrót na drodze ok. 500 za tablicą Jaworek),  następnie nawrót na drodze w kierunku Ząbkowic Śl do Hali Słonecznej.Przepraszamy za utrudnienia i prosimy w tym czasie o nieporuszanie się samochodami we wskazanych miejscach i czasie.

mapka gp3xz