Dziś prezentacje firm, jutro konferencja dla pracodawców

prezentacje 1 20171123 1960148713Aula Zespołu Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich była dziś miejscem, w którym odbyło się spotkanie firm poszukujących pracowników oraz osób bezrobotnych lub szukających zmiany zatrudnienia. Na jutro zaplanowano konferencję dla pracodawców, która odbędzie się w Sali konferencyjne Starostwa Powiatowego. Spotkania przedsiębiorców z osobami poszukującymi pracy oraz konferencja organizowane są w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2017 w Powiecie Ząbkowickim.

Honorowym patronatem te wydarzenia objął Starosta Ząbkowicki Roman Fester. Organizatorzy zapraszają wszystkich przedsiębiorców na konferencję nt. Wyzwania współczesnego rynku pracy. Zatrudnienie i bezrobocie XXI wieku. Początek w piątek, 24 listopada 2017 r. o godz. 10:00.