Święty Mikołaj w DPS Opolnica

imprezy 7 20171208 1783867236Święty Mikołaj zawsze pamięta o mieszkańcach Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy i w tym roku wczesnym rankiem przybył do nich w asyście wielu znakomitych gości. Pani Dyrektor Monika Rak-Słowińska z wielką serdecznością przywitała, jak podkreśliła przyjaciół, którzy od lat okazują swoje ogromne serce, pomagają i wspierają. Św. Mikołaj, jak zawsze bardzo strudzony, potrzebował wsparcia w dostarczeniu ogromnej ilości prezentów,  w czym pomagało mu wiele osób.

Obecny na spotkaniu był tradycyjnie Starosta Ząbkowicki Roman Fester, który przywitał wszystkich mieszkańców ośrodka i złożył serdeczne podziękowania przedstawicielom instytucji, które od lat wspierają DPS. Szczególnie podkreślał ogromny wkład firm DONAKO, GE POWER i DOZAMEL, a także Niemieckiego Towarzystwa Społeczno- Kulturowego w Kłodzku.

Św. Mikołaj ze swymi pomocnikami, a właściwie z przyjaciółmi, wręczył paczki wszystkim mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej „Zamek” i „Oleńka”, uczniom Zespołu Szkół Specjalnych i uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Opolnicy, przywiózł mnóstwo innych prezentów, ogromnych i ciężkich, ale przede wszystkim, jak co roku przywiózł uśmiech, radość i serce na dłoni.