Chwila przed maturą…

szkolnictwo 1 20180502 1086218098W sumie 379 uczniów ostatnich klas liceów ogólnokształcących i technikum zakończyło w piątek 27 kwietnia ostatni rok nauki w szkołach powiatu ząbkowickiego. Starosta Roman Fester i wicestarosta Mariusz Szpilarewicz uczestniczyli w uroczystych zakończeniach nauki w powiatowych jednostkach oświatowych. Z tej też okazji Zarząd Powiatu – na wniosek rad pedagogicznych poszczególnych szkół – przyznał nagrody finansowe dla najlepszych i wyróżniających się swoim zaangażowaniem abiturientów z Ząbkowic Śląskich i Ziębic.

Absolwentami wyróżnionymi w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Ząbkowicach Śląskich zostali: Elżbieta Kasprzyk, Natalia Gancarz oraz Piotr Kania.

Nagrodzeni abiturienci z Liceum Ogólnokształcącego im. W. Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich to: Dagmara Czyż, Damian Sokołowski i Rafał Sokołowski.

Nagrody Zarządu Powiatu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego w Ziębicach otrzymali: Monika Chodań, Agata Dykas i Angelika Świtała.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym, a wszystkim abiturientom życzymy jak najlepszych wyników z rozpoczynających się w przyszłym tygodniu egzaminów maturalnych! Powodzenia!