Bezpieczeństwo na drogach powiatowych i gminnych Powiatu Ząbkowickiego w roku 2017

bezpieczestwo 1 20180507 1728966685W dniu 26 kwietnia 2018 roku o godzinie 10:00 w Wydziale Komunikacji odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach powiatowych i gminnych Powiatu Ząbkowickiego w roku 2017. W spotkaniu, uczestniczyli pracownicy Wydziału Komunikacji, przedstawiciele gmin powiatu ząbkowickiego, Komendant Straży Miejskiej Pan Ryszard Sobala, Kierownik Ruchu Drogowego KPP w Ząbkowicach Śląskich Pan Robert Kolano.

Kierownik Wydziału Agnieszka Szymańska przedstawiła realizację zadań wydziału za rok 2017 pod kątem zarządzania ruchem na drogach powiatowych. Następnie omówione zostały aktualne sprawy i problemy odnośnie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu ząbkowickiego.

Wydział Komunikacji w porozumieniu z Wydziałem Ruchu Drogowego w ramach prewencji stworzyli ulotkę informujących kierujących pojazdami o konsekwencjach przewożenia w pojeździe osób w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym (pozwoleniu czasowym) lub wynikającą z konstrukcyjnego przeznaczenia pojazdu.

Ulotka informacyjna - POBIERZ 4,75 MB