Powstaje Kalendarz Imprez Ziemi Ząbkowickiej 2019

banerek kalendarz 2019Organizujesz imprezę kulturalną lub sportową? A może festyn lub dożynki wiejskie? Twoja impreza może zupełnie za darmo zostać umieszczona w Kalendarzu Imprez Ziemi Ząbkowickiej 2019. Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich zachęca wszystkich organizatorów imprez sportowych, rekreacyjnych, turystycznych czy kulturalnych do zamieszczenia wydarzeń w Kalendarzu Imprez Ziemi Ząbkowickiej, który powstanie na przełomie lutego i marca 2019 r. Kalendarz będzie wydany w formie elektronicznej jak i tradycyjnej-papierowej w celu promocji wydarzeń powiatu ząbkowickiego.

Nie ważne czy organizatorem jest klub sportowy, stowarzyszenie, czy grupa nieformalna. Każdy może zamieścić wydarzenie, o którym dowiedzą się zarówno mieszkańcy powiatu ząbkowickiego jak i odwiedzający region goście. Co zrobić by wydarzenie ukazało się w kalendarzu? – wystarczy wysłać e-mailem informację zawierającą nawę imprezy, miejsce i datę, dane organizatora oraz krótki opis. Warto dołączyć również zdjęcia promujące wydarzenie. Informację można również dostarczyć osobiście do dnia 10 lutego 2019 r.

Kontakt:

Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju (pok. 305) – Daniel Ciepierski

ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Każde wydarzenie w Kalendarzu Imprez jest publikowane bezpłatnie.