BOGATĄ BĄDŹ KOBIETĄ - zapraszamy na bezpłatne szkolenie w dniu 8 marca 2019

kobieta bogataPolska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) przy wsparciu Gminy Ząbkowice Śląskie ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Bogatą bądź kobietą – inteligencja finansowa dla przedsiębiorców”.

Celem szkolenia jest przede wszystkim rozwijanie inteligencji finansowej. Pieniądze to jedna z największych ludzkich żądz. Nie umiemy dzisiaj bez nich żyć, pragniemy ich, robimy wiele rzeczy dobrych i niedobrych z powodu pieniędzy. Wielu z nas chce ich po prostu "więcej", pragniemy być bogaci, marzymy o wolności finansowej. Ale czym jest wolność finansowa? Co jest dla nas ważniejsze - wolność finansowa, a może bezpieczeństwo czy wygoda? Jak określić ile to jest to "więcej"? Co zrobić, żeby pieniądze do nas po prostu "przylgnęły"?


Szkolenie kierowane jest do każdego, kto chce mieć „więcej” pieniędzy, kto chce się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę na temat finansów i każdego kto chce w świadomy sposób kierować swoim życiem, swoja finansową przyszłością i karierą.Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym jest inteligencja finansowa, jakie umiejętności potrzebne są do jej wzmacniania i rozwijania. Poznają różnicę między psychiką osoby pracującej na etacie lub specjalisty, a osoby przedsiębiorczej lub inwestora. Uczestnicy szkolenia doświadczą pracy nad swoimi przekonaniami na temat pieniędzy i stworzą swoje własne cele finansowe. Szkolenie zakończy się napisaniem planu finansowego na określony okres i celi dla każdego z uczestników. Zrobią zatem pierwszy krok do swojej wolności finansowej!


Szkolenie poprowadzi pani dr Katarzyna Niedzielska-Czyż - wykładowca przedmiotów prawniczych i pasjonat kompetencji miękkich Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, doktor nauk prawnych, absolwent studiów MBA w Szczecinie, absolwent studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach z certyfikatem ICF.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Szkolenie odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich dnia 8 marca 2019 r. w godzinach 9.00 – 16.00, w Ząbkowickim Ośrodku Kultury ul. Rynek 24 w Kawiarni ZOK.


WAŻNE: w celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt z panią Klaudią Skowron, tel. 74 81 65 346 - Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, pokój nr 3

 

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo