Inżynierowie budownictwa w Ząbkowicach Śląskich

szkolenie inynierow budownictwa 4 20120615 1860478333Niespełna miesiąc temu na zaproszenie Starosty Ząbkowickiego do Srebrnej Góry przybyli geodeci z całego Dolnego Śląska, by wziąć udział we wspólnym szkoleniu. Tym razem w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się szkolenie inżynierów budownictwa, w którym udział wzięło ponad 100 osób z terenu powiatu ząbkowickiego i kłodzkiego.

Organizatorem szkolenia pt. „UTRZYMANIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH W ŚWIETLE ROZDZIAŁU 6 USTAWY PRAWO BUDOWLANE – OKRESOWE KONTROLE OBIEKTÓW I BUDYNKÓW” była Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, a współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich. Całość prowadził mgr inż. Wiesław Bocheńczyk rzeczoznawca budowlany, wykładowca Politechniki Lubelskiej, b. Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Na szkoleniu podejmowano tematy uregulowań prawnych w utrzymaniu obiektów budowlanych, a także kontroli okresowej w obiektów i budynków mieszkalnych.

Dzięki wsparciu sponsorów szkolenie dla wszystkich uczestników było bezpłatne, dlatego organizatorzy składają podziękowania firmie Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach, generalnemu przedstawicielowi BORNIT Hydroizolacje w Polsce oraz generalnemu przedstawicielowi Rathscheck Schiefer Und Dach-Systeme Łupek naturalny dachowy i elewacyjny w Polsce Południowej.