VI Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej już 15 i 16 września 2012 r.

plakatprezentacjegospodarczesmallVI Prezentacje gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej coraz bliżej. Już 15 i 16 września po raz VI Hala Słoneczna zmieni się w hale wystawienniczą, w której ponad 50 wystawców nie tylko z Polski, ale również z zagranicy będzie prezentowało swoje firmy i przedsiębiorstwa. Nie zabraknie degustacji lokalnych produktów oraz win z powiatu partnerskiego Main Tauber Kreis. Na zwiedzających czeka wiele atrakcji i to zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.


Ponad 50 wystawców

 

Ponad 50 wystawców będzie prezentowało wewnątrz hali swoje produkty i usługi. Będą to zarówno duże firmy jak i mniejsze przedsiębiorstwa, lokalni wytwórcy i rękodzielnicy. Na zewnątrz natomiast stanie kilkanaście stoisk gastronomicznych oraz stoisk z drobnymi pamiątkami. Każdy powinien znaleźć coś interesującego.

Atrakcje dla dzieci
W tym roku organizatorzy, czyli Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich nie zapomniało szczególnie o dzieciach. Dla nich stanie park zabaw z pneumatycznymi zamkami, basenami kulkowymi i euro bungee. Wszystko bezpłatne, by nie nadszarpnąć portfeli opiekunów. Dodatkowo będzie możliwość pomalowania sobie twarzy, czy zakupić słodkości na okolicznych straganach.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
Jak co roku podczas Prezentacji Gospodarczych nie zabraknie konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Te będą zorganizowane zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających. Zgodnie z tradycją goście będą wybierać najbardziej atrakcyjne stoisko, a samorządowcy zmierzą się z przedsiębiorcami w "POJEDYNKU TYTANÓW".
Koncerty muzyczne

Prezentacjom będą towarzyszyły koncerty muzyczne, a sobotni dzień zakończy zabawa muzyczna pod gołym niebem. Na scenie m.in. pojawią się zespoły biesiadne, lokalni artyści, a gwiazdą wieczoru będzie występ ekipy The Postman - NAJLEPSI BEATLESI W POLSCE.

Zapraszamy już 15 i 16 września do Ząbkowic Śląskich. Wstęp bezpłatny.

 

 

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo