The Postman – Polscy Beatlesi zagrają na Prezentacjach Gospodarczych

postamnDo VI Prezentacji Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej zostały jedynie dwa dni. Już w sobotę 15 września rozpocznie się lokalne święto przedsiębiorczości. Jak zwykle prezentacjom będą towarzyszyły koncerty muzyczne, a na scenie pojawi się m.in. zespół The Postaman – Polscy Beatlesi, którzy mają na swoim koncie ponad 1000 koncertów!

Jak sami o sobie piszą „Przygoda z Beatlesami zaczęła w 1997 roku. Zespół powstał z inicjatywy czterech profesjonalnych muzyków, a zarazem miłośników Beatlesów. Ponad 1000 koncertów w Polsce, Niemczech, Szwecji czy Czechach…” Liczba mówi sama za siebie.

Zespół brał udział w trasie „Lata z Radiem”, a także w berlińskim Festiwalu Beatlesów. Występował również w TVN - Droga do Gwiazd, TVP 1 – Kawa czy Herbata, TVP 2 – Pytanie na Śniadanie.

Polsce Beatlesi zaprezentują się w niedzielę 16 września o godzinie 15:00. Wstęp darmowy. Organizatorzy zapraszają również na inne wydarzenia. W sobotę na scenie pojawią się zespoły Dyktatury oraz biesiadnej Perły, a także wokalistka Anna Sibińska. W niedzielę natomiast obok wspomnianego The Postman wystąpią Tajfuny, a pokaz ekstremalnej jazdy zaprezentuje Marcin KORZEŃ Głowacki. Nie zabraknie niespodzianek. Zapraszamy już w najbliższy weekend na Halę Słoneczną w Ząbkowicach Śląskich. Wstęp bezpłatny.

 

 

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo